04decDe hele dagLeeuwarden, Zeldzaam Mooi Markt
Evenement beschrijving
Bezoekersinformatie Wilhelminaplein | 11:00 – 17:00u | gratis toegang. Wilhelminaplen 8911 BH Leeuwarden Meer informatie over Zeldzaam Mooi Markt Wilhelminaplein Leeuwarden » Schrijf een review » Het
Evenement beschrijving
Bezoekersinformatie
Wilhelminaplein | 11:00 – 17:00u | gratis toegang.
Wilhelminaplen
8911 BH Leeuwarden
Meer informatie over Zeldzaam Mooi Markt Wilhelminaplein Leeuwarden »
Schrijf een review »
Het Wilhelminaplein in Leeuwarden is de perfecte locatie voor een Zeldzaam Mooi Markt. Een markt met allerlei unieke, originele en handgemaakte producten, maar ook met andere rariteiten zoals, creatief hergebruik, vintage en retro artikelen van lokale en regionale kunstenaars, ontwerpers en creatieve ondernemers. Op deze wel heel bijzondere en gezellige markt vind je echt eens iets anders. Er is voor ieder wat wils. Van illustraties, kunst, sieraden, (woon)accessoires, tot tassen, ambachtelijk gemaakte lekkernijen, kleding en nog heel veel meer.
Kunstenaar Oscar Prinsen heeft een prachtige balans gevonden tussen zijn kunst en het draaien van plaatjes. Op de Zeldzaam Mooi Markt zorgt Oscar voor de muzikale omlijsting met oude singletjes; jukebox, soul, funk, disco, Franse chansons, jazzy en pop.
Bellenblaas kunstenaar Frans van de Kamp geeft tijdens de Zeldzaam Mooi Markt mega zeepbellen demonstraties voor jong en oud. Juist de niet alledaagse dingen maken deze markt zo bijzonder.
Voor wie?
Dit evenement is voor jong volwassenen, volwassenen en senioren.
Tijd
De hele dag (Zondag)